понеділок, 13 липня 2015 р.

Розшукуваний екс-губернатор Присяжнюк знайшовся на узбережжі Криту з коханкою (ФОТО)

Колишній губернатор-утікач Київської області Анатолій Присяжнюк ховається на узбережжі острова Кріт у Греції.

Про це повідомляє Згурівська Правда з посиланням на "Подробности".

Цей факт міг би не викликати такого ажіотажу, якби Присяжнюк не перебував у розшуку. Однак, як зазначили очевидці, Анатолій Присяжнюк чудово виглядає, перебуває у відмінному настрої і в супроводі молодої коханки живе з найдорожчих готелів Криту Blue Palace, Resort & Spa в номері вартістю 20 тисяч гривень на добу.

За словами очевидців, Анатолій Присяжнюк разом з молодою супутницею безтурботно насолоджується відпочинком.

Разом з тим, в Україні А. Присяжнюка розшукують за присвоєння 36,5 млн грн. бюджетних коштів, виділених на реконструкцію вулиць.

Нагадаємо, що на початку року прокуратура Київської області порушила кримінальну справу проти Анатолія Присяжнюка за підозрою в зловживанні службовим становищем.

У ході слідства встановлено, що колишнім керівником обласної держадміністрації в 2011 році доручено Державній службі автомобільних доріг провести закупівлі у одного з приватних підприємств робіт з реконструкції дороги вартістю 36,5 млн гривень.Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.