четвер, 23 липня 2015 р.

Фірташ відключає Київщину від газу

ПАТ "Київоблгаз" почало масове відключення від газових мереж жителів Київської області.

Як повідомили Київ.depo.ua жителі одного з сіл, офіційна причина відключення - для перевірки газових котлів.

Вони повідомили, що абонентів відключатимуть від газопостачання на 5 днів.

Зокрема такі відключення вже почалися в Києво-Святошинському районі. В с. Забір'я планово-профілактичне обслуговування та ремонт системи газопостачання буде проводитись з 23 по 27 липня. До цього такі відключення були в селі Княжичі Києво-Святошинського району, Салиха Таращанського району, в селах Морозівка, Бзів та Селичовка Яготинського р-ну, селі Плесецьке (Васильківський р-н) і т.д.

Основними акціонерами "Київоблгазу" є компанії "Машдiбур", "Транзит-iнвест" і "Омега-капiтал". Засновниками цих фірм є кіпрські офшори, що є акціонерами фірми "Газтек" з групи Дмитра Фірташа: "Несіба Венчерз Лімітед", "Порала Венчерз Лімітед", "Паслер Ентерпрайзіз Лімітед", "Крезер Холдінгз Лімітед", "Матерон Лімітед".

Нагадаємо, у селищі Петрівське, що під Києвом, комунальники не можуть полагодити кабель електроенергії, через що місцеві мешканці декілька діб сиділи без світла.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.