понеділок, 13 липня 2015 р.

Українська поліція отримає нові спецзасоби для визначення алкоголю в крові

Спеціальні засоби допоможуть поліцейським боротися з пияцтвом за кермом, пише auto.ria.com.

Згідно з постановою Кабінету міністрів України №476 від 8 липня 2015 року нова поліція повинна мати у своєму арсеналі спеціальні засоби для виявлення п’яних водіїв.

Зокрема, Кабмін зобов’язав Міністерство внутрішніх справ забезпечити усі екіпажі патрульної служби необхідною кількістю сучасних засобів для проведення огляду і подальшого виявлення водіїв в стані алкогольного або наркотичного сп’яніння.

Окрім цього, спеціальні прилади повинні будуть допомагати патрульним і співробітникам Державної автоінспекції виявляти водіїв, які перебувають під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу і швидкість реакції. Що також вважається підвищеним ризиком і може стати причиною ДТП.

Нагадаємо, що 4 липня в 21.00 за Київським часом уперше вийшли на чергування нові поліцейські автомобільні патрулі. Також згодом планується поява кінного і річкового патрулів для паркових зон Києва і Київської області.

Раніше Згурівська Правда повідомляла, що Київська область просить Міністерство внутрішніх справ розширити пілотний проект нової патрульної служби поліції на свою територію.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.