четвер, 23 липня 2015 р.

На Київщині приватний гольф-клуб продовжує нищити державний заказник (ФОТО)

В Обухівському районі Київської області, на території ландшафтного заказника загальнодержавного значення «Козинський», попри численні обіцянки влади припинити факти порушення природоохоронного законодавства, продовжується функціонування і розбудова гольф-клубу «Козин».

Про це "Згурівській Правді" повідомили у прес-службі Національного екологічного центру України.

Власниками гольф-клубу, які фактично захопили територію заказника, проводяться ігрові турніри, при цьому на площі близько 100 гектарів знищено природний рослинний покрив та облаштовано штучні газони, насипано земляні пагорби та вирито ями, здійснюється прокладання доріг та викошування трави, триває спорудження об'єктів інфраструктури, що обслуговують персонал та відвідувачів гольф-клубу.

Такі дії власників гольф-клубу є прямим порушенням закону України про природно-заповідний фонд, порушенням норм Положення про Козинський заказник і підпадають під дію статті 252 Кримінального кодексу України, що передбачає максимальне покарання за подібний вид злочину у вигляді обмеження волі на строк до 3-х років.

Національний екологічний центр України звертається до Міністерства екології та природних ресурсів з вимогою провести перевірку стану Козинського знаказника, зокрема, щодо незаконного функціонування на його території гольф-клубу «Козин» та інших порушень.

"Звертаємось до правоохоронних органів та прокуратури з вимогою дати належну оцінку діям організаторів та учасників гри у гольф на території заказника та притягнути винних до відповідальності", - йдеться у повідомленні Національного екологічного центру України.

Громадська природоохоронна організація національного рівня звертається також до Обухівської районної державної адміністрації з вимогою навести лад на території заказника, зокрема, припинити діяльність гольф-клубу «Козин», демонтувати самовільно збудовані споруди та привести пошкоджену земельну ділянку до первинного стану. Здійснити заходи з перекриття в`їздів на територію заказника приватного автотранспорту, встановити державні охоронні знаки.

Національний екологічний центр України також просить журналістів взяти це питання до уваги та по можливості висвітлити його у ЗМІ"

Фото із заказника
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.