пʼятниця, 3 липня 2015 р.

9 липня у Згурівці відбудеться особистий прийом громадян в.о. прокурора Київської області

Грабець Ігор Несторович
Згідно графіку виїздів керівництва прокуратури Київської області для проведення особистого прийому громадян на липень 2015 року, 9 липня 2015 року в приміщенні прокуратури Згурівського району, що розташоване за адресою вул. Ватутіна, буд. 2 в смт. Згурівка Київської області, в.о. прокурора Київської області старшим радником юстиції Грабцем Ігорем Несторовичем з 10 год. 00 хв. до 13 год. 00 хв. буде проведено особистий прийом громадян.

Громадянам, які прийдуть на прийом, при собі мати звернення у письмовій формі.

Про це повідомляє прокуратура Згурівського району.

Біографічна довідка


Грабець Ігор Несторович народився у 1985 році.

У 2007 році закінчив Одеську національну юридичну академію. В органах прокуратури працює з січня 2007 року.

Працював на посадах помічника, заступника Бориспільського міжрайонного прокурора, заступника начальника відділу захисту конституційних прав і свобод громадян та інтересів держави управління захисту прав і свобод громадян та інтересів держави прокуратури Київської області, заступника начальника управління нагляду за додержанням законів органами, які проводять оперативно-розшукову діяльність, дізнання та досудове слідство прокуратури Київської області, начальника управління представництва, захисту інтересів громадян та держави в суді прокуратури Київської області, начальника відділу захисту інтересів громадян і держави у сфері земельних відносин Головного управління представництва в суді, захисту інтересів громадян та держави при виконанні судових рішень Генеральної прокуратури України.

З жовтня 2014 року призначений першим заступником прокурора Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.