пʼятниця, 12 червня 2015 р.

В неділю стартує перший заїзд в "Артек" під Києвом

Оздоровчий центр із легендарною назвою переїде до Київської області, до санаторію "Пуща-Озерна", що в Пуща-Водиці

Про це заявив керівник Держуправління справами Сергій Березенко, повідомляє Згурівська Правда з посиланням на "Велика Епоха".

"За історію свого існування дитячий центр вже переживав переїзди. Під час Другої світової війни була евакуація табору до Алтаю. Сьогодні склалася подібна ситуація, але я знаю, що в недалекому майбутньому все повернеться на свої місця", - сказав він.

У першу зміну відпочивальників табір прийме близько 100 дітей у віці від 9 до 16 років з усієї України.

З дітьми працюватимуть 50 вихователів МДЦ "Артек", які покинули анексований Крим. Планується, що табір працюватиме весь рік.

Для дітей уже підготовлений центральний корпус санаторію. В одній кімнаті буде проживати 4 дитини.

За словами керівництва, звична атмосфера табору і програма відпочинку (відкриття та закриття зміни, артеківське вогнище, заняття хореографією, музикою, театральні постановки, спортивні заходи) доповниться екскурсіями, велопрогулянками і новими видами спорту, яких не було в Криму.

За словами гендиректора МДЦ "Артек" Андрія Довженка, частину путівок викупить благодійна організація для дітей загиблих солдатів на Сході та біженців.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.