понеділок, 22 червня 2015 р.

В Ірпені відкриють перший на Київщині спеціалізований заклад по роботі з дітьми з особливими потребами

23 червня о 11:00 годині Ірпені відбудеться відкриття дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей та молоді з особливими потребами.

Дитячо-юнацький клуб «Дивосвіт» – перший та єдиний заклад в Ірпені по роботі з дітьми та молоддю з особливими потребами. Заклад є комунальним, підпорядкований службі у справах дітей та сім’ї Ірпінської міської ради.

Основні послуги центру спрямовані на соціалізацію людей з особливими потребами від 6 до 30 років: тут проводитимуться заняття з психологом, творчі та освітні заняття. Для молоді 16 – 30 років діятиме проект під назвою «Школа життя».

Усі послуги для людей з обмеженими можливостями безкоштовні, в тому числі й послуги сучасної сенсорної кімнати, обладнаної сухим басейном, бульбашковою колоною, світлодинамічним пристроєм, світлодіодним пучком бокового світла, світлодіодною пісочницею для арт-терапії та іншими пристроями. Також у «Дивосвіті» щодня для всіх бажаючих працюватиме шахово-шашковий клуб.

"Станом на грудень 2014 року кількість дітей з особливими потребами в Ірпені становила 323 особи. Відкриття дитячо-юнацького клубу «Дивосвіт» з елементами соціалізації дітей та молоді з особливими потребами є вимогою часу", - повідомляють у міській раді.

Адреса – м. Ірпінь, вул. Ленінградська, 4-a.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.