четвер, 25 червня 2015 р.

Обласні депутати відклали схвалення перспективного плану формування територій громад Київщини

23 червня продовжила роботу 49-та сесія Київської обласної ради під керівництвом голови КОР Миколи Бабенка. Участь у засіданні, окрім обласних депутатів, взяли голова Київської обласної державної адміністрації Володимир Шандра, керівники окремих структурних підрозділів КОДА, голови районних рад та інші.

Одним із важливих питань, які розглядалися на даному засіданні, було схвалення перспективного плану формування територій громад Київської області. У ході обговорення цієї теми Володимир Шандра підкреслив, що територіальні громади будуть формуватися в області добровільно, без жодного тиску з будь-чийого боку.

«Ніхто не проводитиме реформу з децентралізації «через коліно», не буде жодного примусу. Громади будуть об’єднуватися виключно добровільно. У процесі створення громад на першому місці завжди буде думка людей. Рано чи пізно ця реформа буде реалізована, у цьому питанні буде покладена крапка. А коли саме це станеться, залежить тільки від нас із вами», - зазначив Володимир Шандра.

У результаті обговорення цього питання було ухвалено рішення перенести його розгляд на наступне пленарне засідання сесії Київської обласної ради.

Нагадуємо, що це питання стало каменем спотикання у роботі обласної ради. Так, 3 та 5 червня на пленарному засіданні 49-ї сесії депутати не змогли прийняти жодного рішення, у тому числі й з інших питання.

Так, 3 червня учасник АТО, який був присутній на сесії і слідкував за порядком, на гарячому впіймав депутата-кнопкодава під час голосування (ВІДЕО). 5 червня пленарне засідання Київської облради було зірвано зірвали через бійку. Через те ж питання про об'єднання громад побилися заступник губернатора Олего Корбан та депутат Бориспільської міської ради Ярослав Годунок (ВІДЕО).

Окрім того, у ході даного засідання обласні депутати прийняли низку суспільно важливих рішень: про внесення змін до Обласної комплексної програми підтримки сім’ї та забезпечення прав дітей «Назустріч дітям» до 2017 року, а також  про внесення змін до Обласної цільової програми з надання соціальної та правової допомоги демобілізованим військовослужбовцям, які брали участь у АТО та їх сім’ям у 2015 році.

Також затвердили Програму розвитку малого і середнього підприємництва у київській області на 2015-2016 роки, прийняли зміни до Програми будівництва, реконструкції та модернізації об’єктів інфраструктури Київської області на 2012-2015 роки та прийняли План заходів з реалізації у 2015-2017 роках Стратегії Київської області на період до 2020 року. Були прийняті зміни до Програми підтримки розвитку комунальних ЗМІ Київської області на 2012-2015 роки. Проголосували і за введення мораторію на вирубку лісів у межах природно-заповідного фонду Київської області.

Не оминули увагою і бюджетні питання: прийняли внесення змін до рішення Київської обласної ради від 29.12.2014 № 878-45-VI «Про обласний бюджет Київської на 2015 рік» та затвердили Звіт про виконання обласного бюджету Київської області за І квартал 2015 року.

Окрему увагу приділили Обласній програмі «Шкільний автобус» на 2015-2017 роки. За словами директора  департаменту фінансів КОДА Лариси Карамушки, планується виділення близько 12 мільйонів гривень на придбання шкільних автобусів за рахунок коштів обласного бюджету.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.