четвер, 25 червня 2015 р.

У Згурівці мешканці багатоповерхівок збудували дитячий майданчик (ФОТО)

Фото Сергія Пальченка
Не було  меж дитячим радощам, коли у парку смт Згурівка 7 років тому з’явився дитячий майданчик, який став улюбленим місцем відпочинку  як для дітлахів, так і  їх батьків.  З часом з’явилися дитячі майданчики біля багатоповерхівок по вулиці  Українській, 3, біля заводського ставу та на Чорнобильському масиві.

Втім, не кожній мамі зручно іти  в парк або до іншого будинку, зручніше, коли діти  проводять час на своїй території.

Ініціативна група мешканців багатоповерхівок вулиць Українська 11, Київська 16 і Київська 14 вирішили облаштувати дитячий ігровий  майданчик на прибудинковій  території. Належним чином оформили  документи – погодили з КП  “Згурівський ККП” та Згурівською селищною радою, замовили  сертифіковані елементи для дитячого майданчика.

Тричі жителі багатоповерхівок  збиралися на суботник: облаштовували  територію колесами, які завіз представник ТОВ “Автосоюз-Згурівка” Ю.Менжерес, вкопували, бетонували елементи, фарбували.  Підтримали ініціативних мам  і фінансово: мешканці цих трьох  будинків здавали хто скільки міг на будівельні матеріали. Всього зібрано 5400 гривень. На суму 1900 гривень придбано відсів, фарби, цемент, оплачено транспортні послуги. На решту будуть закуплені  лавочки, урни, цемент, інші будматеріали.  Не залишилася осторонь селищна рада – за сприяння Згурівського селищного голови завезено  2 тонни піску.

Гірка з драбиною  і гойдалкою, 2 гойдалки, балансир, столик із сидіннями, комплект турніків, перекладина та пісочниця вже пообіді  в суботу, 20 червня, зустрічали маленьких  і старших відвідувачів.

Віднині двір стане для батьків, бабусь та дідусів чудовим місцем проведення  часу з дітьми, а малечі дасть можливість поєднати  з веселими іграми спілкування з однолітками на майданчику.

Найголовніше те, що дітям є де  гратися, їхній відпочинок став  безпечнішим та комфортнішим і створено  це спільними зусиллями.За матеріалами районної газети "Панорама"


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.