четвер, 25 червня 2015 р.

Макарівського суддю, який позбавив прав активіста Автомайдану, відсторонили від посади (ВІДЕО)

Вища кваліфікаційна комісія суддів відсторонила від посади суддю Києво-Святошинського районного суду Києва за те, що він позбавив права керувати автомобілем актвіста автопробігу до Межигір'я.

Ще шістьом служителям Феміди, які раніше були відсторонені від посад, комісія продовжила цей термін. Таким чином, на своєму засіданні Вища кваліфікаційна комісія суддів задовольнила клопотання Генерального прокурора у зв'язку з притягненням цих служителів Феміди до кримінальної відповідальності.

Серед відсторонених - судді Одеської, Хмельницької, Житомирської та Київської областей. Серед суддів, проти яких відкриті кримінальні провадження - суддя Макарівського суду Київської області Владислав Оберемко, якого в березні зупинили працівники ДАІ за порушення правил дорожнього руху. В момент скаладання протоколу суддя погрожував пістолетом правохоронцям та іншим свідкам події.

Нагадаємо, 9 червня тимчасова слідча комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції ухвалила рішення щодо 13 працівників Феміди, на яких поскаржилися євромайданівці: у діях семи суддів знайшли ознаки порушення присяги, у діях інших п'ятьох - дисциплінарний проступок.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.