понеділок, 29 червня 2015 р.

Під Києвом міліція знищила величезне поле коноплі

Співробітники відділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків міліції Київщини спільно з працівниками Бориспільського міськвідділу міліції для знищення конопляного поля площею 60 гектарів залучили відповідних фахівців зі столиці, передає «Сегодня».

Поле з посівом конопель правоохоронці виявили на території Бортницької станції аерації, поблизу села Ревне, Бориспільського району. Щоб ліквідувати урожай, який зайняв майже 60 гектарів і висота якого досягала двох метрів, правоохоронці залучили Київську міську станцію зі знищення небажаної рослинності. Фахівці провели обробку пестицидами в муловому полі. Завдяки такій обробці через два тижні рослини загинуть.

Вилучені кущі передані в експертно-криміналістичний центр Київської області. Міліціонери встановили, що рослина виросла на полі самосівом, незважаючи на те, що працівники Бортницької станції аерації постійно вживають заходів по її знищенню.

За цим фактом слідчим відділом розпочато кримінальне провадження за ч. 1 ст. 310 Кримінального кодексу України (посів або вирощування снотворного маку чи конопель). Санкція статті передбачає штраф від 1700 до 8500 грн. або арешт на строк до шести місяців, або обмеження волі на строк до трьох років.

Правоохоронці попереджають, що відповідно до чинного законодавства за невжиття заходів щодо знищення дикорослих конопель керівників підприємств, на землях якого виявлені посіви, будуть притягнуті до відповідальності, згідно ст. 106-1 (невжиття заходів щодо забезпечення охорони посівів снотворного маку чи конопель, місць їх зберігання та переробки) Кодексу України про адміністративні правопорушення. Стаття тягне за собою накладення штрафу на громадян від 170 до 510 грн., а на посадових осіб – від 510 до 1190 грн.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.