пʼятниця, 26 червня 2015 р.

Будівництво доріг в Київській області контролюватиме австрійська компанія

У Київській області запускається пілотний проект з контролю будівництва доріг, якій проводитимуть іноземні інспектори.

Про це сьогодні під час прес-конференції щодо старту пілотного проекту з незалежного контролю якості ремонту доріг заявив міністр інфраструктури Андрій Пивоварський.

"Ми запускаємо пілотний проект в Київській області з іноземними інспекторами, які будуть після проведеної роботи подавати публічні звіти про якість виконаних тих чи інших доріг Київської області"- зазначив він.

Пивоварський повідомив, що міністерство провело перемовини з 5 крупними іноземними компаніями, які надають такі послуги. "Ми почали працювати з австрійською групою Ic Consulenten. Вона одна з найбільших в Європі. Компанія працює в більше ніж 50 країн світу", - додав міністр.

Крім того, він зазначив, що пілотний проект в Київській області дасть можливість протягом місяця "відкатати методологію незалежної оцінки" і дозволить вивести на загальнонаціональний рівень практику незалежного контролю вже восени. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.