четвер, 11 червня 2015 р.

На Київщині вже у трьох районах палають торфовища

На Київщині зафіксували три осередки займання торфовищ. Про це повідомили у прес-службі Мінприроди.

"Ситуація знаходиться під контролем, усі установи і служби, задіяні в локалізації та ліквідації вогнищ загоряння, діють скоординовано і злагоджено", - йдеться у повідомленні.

Зокрема, біля села Гута Катюжанська Вишгородського району торфовища спалахнули на площі 1 га, наразі загасили вже 0,4 га.

До того ж було виявлено загоряння торфу окремими осередками загальною площею 1 га біля села Фаневичі Іванківського району, пожежники вже ліквідували загоряння на половині площ.

Нагадаємо, що 8 червня на території нафтобази БРСМ-Нафта під Васильковом виникла масштабна пожежа резервуарів з паливом. Загасити пожежу досі не вдалося.

Крім того, у четвер, 11 червня, слідом за тліючими торф'яниками під Биківнею, через які їдким димом затягнуло район ДВРЗ у Києві, мешканці Гостомеля та Ірпеня поскаржилися на різкий неприємний запах та смог. Наразі пожежникам залишається приборкати вогонь ще на площі приблизно 1 га.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.