пʼятниця, 26 червня 2015 р.

У Згурівці відбувся концерт до Дня Конституції України

У ніч з 27 на 28 червня 1996 року була прийнята і затверджена  Конституція України. Це день, коли відбулося затвердження наших прав і свобод, коли людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканість і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.

Сьогодні, 26 червня, в залі Згурівської районної державної адміністрації відбувся урочистий концерт до Дня Конституції України. Не дивлячись на похмуру погоду за вікном, зал зібрав чималу кількість гостей, які із задоволенням завітали на свято.

Першими з вітальним словом звернулися голова Згурівської РДА Валерій Мозговий та голова Згурівської районної ради Євген Чубук.

Ведучими заходу були Аліса Сова та Інна Рабосюк.

Музичні вітання з нагоди Дня Конституції лунали з вуст учасників вокального ансамблю «Мереживо» Войківського сільського клубу та солістів районного Будинку культури: Юлії Матвієнко, Валентини Довгої, Інни Рабосюк, Аліси Сови та Аліни Білошапки.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.