четвер, 18 червня 2015 р.

"Артек" може розміститись в Межигір'ї

"Артек" може розміститись в Межигір'ї
В Пущі-Озерній під Києвом відкрилася перша зміна легендарного міжнародного дитячого центру "Артек", якому 16 червня виповнилося 90 років.

Про це повідомляє Київ.depo.ua з посиланням на "еспрессо.ТV"

Зазначимо, що з дітьми працюють викладачі та вихователі, які не погодилися залишитися в окупованому Криму.

Керівник Державного управління справами Сергій Березенко зазначив, що переїзд "Артека" вимушений і тимчасовий.

"Я сподіваюся, що це тимчасовий переїзд табору на Київщину. "Артек" все ж у нас в Криму, і ми повернемо Україні окуповану територію і вкрадений табір", - заявив він.

Березенко вважає, що найкращим місцем для головного дитячого табору країни став би заміський маєток колишнього президента в Межигір'ї.

"Як на мене найкращою є пропозиція виділити для "Артека" маєток у Межигір'ї. Збудована практично за державні гроші резиденція має всі умови для розміщення міжнародного табору. Лист з відповідною пропозицією ми уже надіслали до Кабінету Міністрів України", - зазначив керівник ДУС.

Поки ж артеківці обживаються в санаторії "Пуща-Озерна", що належить Державному управлінню справами. На даний час там відпочивають діти, яких так чи інакше торкнулася війна. Путівки на перший заїзд їм повністю оплатили меценати. Керівник ДУС зазначив, що діти з усіх областей України зможуть відпочити в молодіжному таборі за рахунок закладених в бюджеті областей коштів на оздоровлення. До кінця літа більше тисячі дітей зможуть побувати в Міжнародному дитячому центрі.

Рішення відновити роботу МДЦ "Артек" в Пущі-Озерній офіційно прийнято навесні поточного року.

"Хочу підкреслити, що використання торгової марки "Артек" іншими таборами або приватними структурами є незаконним. Державне підприємство України " Міжнародний дитячий центр "Артек" є власником відповідного знака для товарів і послуг, зареєстрованого у Державному реєстрі свідоцтв України", - зазначив Березенко.

Довідка. 16 червня 1925 року у підніжжя гори Аю-Даг у Криму розкинулися перші кілька піонерських наметів. З цього почалася багаторічна історія головного піонерського табору країни.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.