субота, 20 червня 2015 р.

Вночі на згорілій нафтобазі БРСМ стався прорив трубопроводу для перекачування бензину

На нафтобазі компанії "БРСМ-нафта" поблизу Києва сьогодні вночі стався прорив магістрального трубопроводу, яким перекачували бензин з резервуару № 3 об’ємом 900 куб. м до резервуару № 5 дизельної групи об’ємом 900 куб. м.

Як повідомляє прес-служба Державної служби з надзвичайних ситуацій, роботи тимчасово призупинено до відновлення магістральної лінії.

Перекачування залишків дизельного пального з резервуарів дизельної групи нафтобази "БРСМ-нафта" до резервуарів нафтобази КЛО не проводилося.

Всього перекачано 3 тис. 152 куб. м дизельного пального. У резервуарі № 2 дизельної групи нафтобази БРСМ залишається близько 400 куб. м дизельного пального, відкачаного з пошкоджених та частково зруйнованих резервуарів.

На місці пожежі, що тривала з 8 по 17 червня, ознак горіння не спостерігається.

Нафтобаза охороняється силами Національної гвардії, доступ на територію об'єкта обмежено.

На місці події в цілодобовому режимі позмінно працює Штаб з ліквідації наслідків надзвичайної ситуації ДСНС України.

Наразі відомо, що рятувальники ліквідували прорив трубопроводу, що виник при перекачуванні нафтопродуктів з нафтобази «БРСМ-Нафта» під Васильковом Київської області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.