четвер, 11 червня 2015 р.

Рятувальники опублікували фото та відео пінної атаки на палаючу нафтобазу БРСМ

На оприлюднених кадрах – бійці ДСНС у термостійких костюмах та пожежний танк борються з полум’ям.

Державна служба з надзвичайних ситуацій опублікувала фото та відео, які показують боротьбу з пожежею на нафтобазі "БРСМ-Нафта" під Васильковом на Київщині за допомогою протипожежної піни та спецтехніки.

На опприлюднених кадрах видно, як одягнені в термостійкі костюми вогнеборці намагаються загасити полум'я за допомогою піни. Перша пінна атака для подолання пожежі на нафтобазі була здійснена ще напередодні.

За даними на середину дня, рятувальники загасили ємність з бензином, а для розчищення території залучили пожежний танк Міністерства оборони. "Все ще горить 5 цистерн, до яких поки обмежений доступ. Зранку горіло 6 цистерн. Ми контролюємо 1/3 території нафтобази. Небезпеки вибухів немає. Ситуація контрольована. Розгорнуто 3 пункти для контролю та моніторингу ситуації. Продовжується робота щодо замірів повітря та ґрунту. Всі показники в межах норми", – повідомив голова ДСНС Микола Чечоткін.

Читайте також: Мегапожежа на Київщині: під Васильковом горить нафтобаза (ФОТО, ВІДЕО, ХРОНІКА ПОДІЙ) 

Фото: Facebook / ДСНС


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.