середа, 3 червня 2015 р.

Генпрокуратура забрала у коханки Януковича дитячий санаторій у Переяслав-Хмельницькому районі

Дитячий санаторій "Славутич" у селі Циблі Переяслав-Хмельницького району, який орендувала компанія коханки екс-президента Віктора Януковича Любові Полежай, господарський суд Київської області зобов'язав повернути у власність держави.

Відповідне рішення було прийняте через неправомірно укладений в 2010 році договір оренди, повідомляють "Наші гроші".

"Суд встановив, що у вересні 2010 року ЗАТ "Дитячий оздоровчий комплекс санаторного типу "Славутич" та Державна акціонерна холдингова компанія "Артем" уклали договір, за яким приватне підприємство отримало в оренду дитячий санаторій площею 2142,02 кв. м.", - повідомляє видання.

У випадку з дитячим санаторієм площа орендованого майна складала понад 2 тис кв м, а тому "Артем" не міг ним самостійно розпоряджатися. В свою чергу у Фонді держмайна повідомили, що не мали жодного стосунку до здачі санаторію в оренду приватному підприємству.
Більш того, суд встановив, що згідно норм закону про державний бюджет, в 2010 році все держмайно мало здаватися в оренду на підставі конкурсу. У випадку зі "Славутичем" такого не проводилося.

Нагадаємо, 99,96% в уставному фонді ТОВ "Дитячий оздоровчий заклад санаторного типу "Славутич" належить благодійному фонду "Дорога майбутнього", засновником якого є Любов Полежай.

У лютому минулого року Любов Полежай, яку називають громадянською дружиною екс-президента Януковича, разом із донькою та рідною сестрою, яка працювала в "Гаранта" куховаркою, втекла в Об'єднані Арабські Емірати.

Разом з тим, екс-президент України Віктор Янукович і його старший син Олександр уже вдруге звернулися до Європейського суду в Люксембурзі зі скаргою на включення їхніх прізвищ у список осіб, яким заборонений в'їзд в ЄС і чиї активи заморожені.

Щодо Олександра Януковича, то інформацію про те, що Апеляційний суд Києва зняв арешт, накладений на майно Олександра Януковича, у тому числі на цінні папери, що були на обліку у "Всеукраїнському банку розвитку"спростувала Генеральна прокуратура.

Також ГПУ порушила справу щодо суддів, які зняли арешт з паперів сина Януковича.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.