понеділок, 29 червня 2015 р.

На базі БРСМ виявили 8 пристроїв для виробництва контрафактного бензину - Аваков

Правоохоронці провели обшук на базі БРСМ у селі Переяславському на Київщині та виявили 8 пристроїв, за допомогою яких можна робити контрафактний бензин.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков.

"Нагадаю, інша нафтобаза цієї компанії палала цілий тиждень біля села Крячки на Київщині. Тоді загинули п'ятеро людей. Серед версій, які озвучували силовики, й навмисний підпал, щоб приховати сліди можливих махінацій", - пише міністр.

Аваков підозрює, компанія отримувала мільярдні заробітки, які виводили з України через офшорні рахунки.

"Є обгрунтована підозра, що за допомогою цих кустарних пристроїв велося виробництво низькоякісного конденсату і низькосортних бензинів з токсичними присадками для просвітлення контрафактного бензину А-92 і А-95... За оцінками слідства, за рахунок цієї дії - у всіх сенсах небезпечної як технологічно (пожежа тому свідчення), так і незаконної - "БРСМ-нафта" отримувала величезні бариші, які виводила через податкові ями і офшорні рахунки. Почалася робота з дослідження цих рахунків і їх власників", - пише урядовець.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.