понеділок, 15 червня 2015 р.

Під Києвом продовжують горіти 17 га торфовищ

Станом 15 червня на Київщині триває гасіння торфовищ на загальній площі близько 17 га. Про це повідомиляюь у прес-службі ДСНС.

Зокрема, у поблизу Ірпеня (6-та лінія) тліють торфовища на площі 2,5 га, на 11-ій лінії - на площі 1 га, поблизу м. Буча на площі 3 га, у селі Соснівка Іванківського району - на площі 6 га.

У селі Красний Ріг горять торфовища на площі 0,9 га, у селі Забуччя - на площі 0,7 га та у селі Світильня на площі 3 га.

"Наразі для ліквідації залучено близько 37 чоловік особового складу, 5 одиниць пожежно-рятувальної техніки та 4 мотопомпи", - йдеться в повідомленні.

У ДСНС відзначили, що з початку року на території Київської області зареєстровано 53 торф'яних пожежі на загальній площі 44,598 га.

Як відомо, торф'яні пожежі створюють небезпеку провалу в прогорілий ґрунт людей і техніки. Торф повільно прогорає на всю глибину залягання, яка може досягати 6-8 і більше метрів.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.