вівторок, 5 травня 2015 р.

У Броварському районі можуть створити новий селищний відділ міліції

Головне управління МВС України в Київській області вивчає питання про створення у Броварському районі ще одного відділу міліції. Йдеться про смт. Калинівка, де може бути створене селищне відділення міліції із забезпечення цілодобового несення чергування двома слідчо-оперативними групами. Про це заявила Громадська рада при Броварському міськвідділі міліції.

Як розповів голова Громадської ради при Броварській міліції Андрій Качор, рада звернулася до ГУ МВС України в Київській області з проханням звернути увагу на удосконалення структури Броварського МВ.

Відповідь обласного управління міліції за підписом начальника Штабу головного управління МВС України в київській області Анатолія Ходоровскього засвідчила, що розглядається питання про те, що слідчо-оперативні групи в смт. Калинівка (якщо там буде створений ще один відділ міліції) охоплюватимуть Придеснянську адміністративну зону (Погреби, Зазим’я, Пухівка, Рожни, Рожівка, Літки, Літочки) та Калитянську (Калита, Мокрець, Заворичі, Семиполки).

Про конкретні терміни створення додаткової чергової частини у відповіді ГУ МВС України в Київській області не вказується.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.