вівторок, 26 травня 2015 р.

Гепрокуратура завершила слідство у справі екс-голови Києво-Святошинської РДА

Управлінням з розслідування особливо важливих справ Головного слідчого управління Генеральної прокуратури України завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за ч. 2 ст. 364 КК України стосовно колишнього голови Києво-Святошинської районної державної адміністрації Київської області.

Досудовим розслідуванням встановлено, що вказаний посадовець на виконання завідомо незаконних вказівок вищестоящих службових осіб, використав своє службове становище всупереч інтересам служби та інтересах третіх осіб, що спричинило тяжкі наслідки та упродовж 2010 року незаконно підписав ряд розпоряджень райдержадміністрації про припинення права постійного користування земельними ділянками, загальною площею 350 га, ДП «Науково-дослідний, виробничий агрокомбінат «Пуща-Водиця» та про надання дозволів на розроблення проектів землеустрою щодо відведення вказаних земельних ділянок в адміністративних межах Софіївсько-Борщагівської сільської ради Києво-Святошинського району Київської області за межами населеного пункту у власність громадян.

Зазначеними злочинними діями з власності державного підприємства вибули земельні ділянки вартістю майже 400 млн  грн.

Генеральною прокуратурою України прийнято вичерпних заходів щодо повернення зазначених земельних ділянок у державну власність та ініційовано питання про скасування вищевказаних незаконних розпоряджень у рамках цивільного судочинства.

Окрім цього, у ході досудового розслідування на вказані земельні ділянки накладено арешт.

За матеріалами прес-служби Генеральної прокуратури

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.