понеділок, 25 травня 2015 р.

Учні Згурівського НВК провели благодійну ярмарку для збору допомоги Андрію Кононюку

Сьогодні десятки тисяч патріотів нашої держави знаходяться в зоні АТО, захищаючи свободу, незалежність та територіальну цілісність України. На жаль, сотні воїнів отримали поранення і зараз проходять лікування та реабілітацію у шпиталях та лікарнях. Усім їм, як ніколи, потрібні увага, добре слово, повага та любов небайдужих людей.

Свою увагу, тепло і підтримку в цей складний час дарують захисникам Вітчизни діти Згурівщини.

У Згурівському НВК ”Гімназія – школа І ступеня” 20 та 21 травня була проведена благодійна ярмарка солодощів, виготовлених дітьми та батьками. Також продавали солодку вату.

Всі виручені кошти були спрямовані на допомогу в зборі на лікування пораненого односельчанина Андрія Кононюка. До ярмарки діти віднеслись дуже серйозно, адже вони знали, що кожна гривня піде на лікування мужньому і сильному воїну, який ризикуючи власним життям, захищав нашу Батьківщину. Загалом, було зібрано 850 гривень.

Ми бажаємо Андрію найшвидшого одужання, сил, наснаги!

Яна Твердохліб, учениця 8 класу Згурівського НВК ”Гімназія – школа І ступеня”

Фотозвіт

Нагадуємо, що у ніч із 16 на 17 травня, згурівчанин Андрій Кононюк - воїн 30 ОМБР, а віднедавна 54 ОМБР, отримав тяжкі поранення в зоні проведення АТО. Після складної операції Андрій прийшов до тями і нині вже переведений до Головного військового клінічного госпіталю.

Із перших годин небайдужі земляки почали збирати допомогу тяжко пораненому воїну. На сьогоднішній день кошти на лікування та реабілітацію можна переказувати на картку ПриватБанку: 4149 4978 4266 0450. Отримувач: Кононюк Олександра Вікторівна (сестра).

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.