пʼятниця, 22 травня 2015 р.

День вишиванки об’єднав новоолександрівську громаду

21 травня Нова Олександрівка замайоріла вишиванками. У День вишиванки ми приєдналися до Всеукраїнської акції, адже цей день єднає українців. Вишиванка об’єднує, оберігає, зігріває, нагадує. А ще вишиванка – це символ здоров’я і краси, щасливої долі і родинної пам’яті, любові та єдності.

Справжня краса панувала цього дня у центрі села, на базарній площі, де учні місцевої школи показали музично-патріотичний флешмоб «Вишиванко моя, Україно!», глядачами якої були жителі села та гості. Закликом дійства прозвучали слова: «Я вірю, що свята земля батьків не стане для нащадків чужиною!». Про вишиванку співали Саша Рудь та Юля Матвієнко. Під веселі пісні про вишиванку учасники флешмобу виконували хореографічні композиції.
Як завжди  хвилююче сприйняли глядачі танцювальну композицію «Два кольори», де червоні хустини символізують любов, а чорні – журбу.

У програмі виступу учні вшанували національний український оберіг – вишитий рушник, без якого жінки, матері, дівчата  не відпускали жодного воїна з дому.

Вдячність та шану Героям Другої Світової війни учасники дійства висловили хореографічною композицією «Пам’ятаємо! Перемагаємо!».

На кінець виступу учні виконали пісню «Заспіваймо пісню за Україну!»    
Синьо-жовта та макова символіка на вишиванках мерехкотіла під яскравими і нарешті теплими  сонячними променями.

50-хвилинний захід закінчився акордами Гімну України.

Любов Яременко, заступник директора Новоолександрівського НВК

Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.