вівторок, 19 травня 2015 р.

Згурівська міліція розшукує дезертира з Усівки

Згурівським РВ ГУМВС України в Київській області за підозрою у скоєнні злочину передбаченого ч. 1 ст. 408 КК України (дезертирство) розшукуються громадянин Григорян Давид Самвелович, 29.05.1992 року народження, житель с. Усівка.

За повідомленням міліції, усівчанин самовільно залишив військову частину, в якій проходив службу на території Львівської області.

Відомо, що особа, яка самовільно залишила військову частину або місце служби з метою ухилення від військової служби, а також за неявку з тією самою метою на службу у разі призначення, переведення, з відрядження, відпустки або з лікувального закладу - карається позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Згурівський райвідділ міліції просить допомогти у розшуку Григоряна Д.С.. У разі отримання інформації, щодо місця знаходження розшукуваного повідомити Згурівський РВ ГУМВС України в Київській області за телефонами (04570) 5-00-68, 5-07-77.

За матеріалами Згурівського РВ ГУМВС України в Київській області.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.