четвер, 16 квітня 2015 р.

У Згурівському районі планують виплачувати грошову допомогу ветеранам війни

У Згурівському районі до 5 травня планують виплачувати грошову допомогу ветеранам війни. Про це на сайті Згурівської РДА повідомляє управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

У повідомленні йдеться про те, що на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 31 березня 2015 № 147 « Деякі питання виплати в 2015 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» у Згурівському районі буде проведена виплата щорічної грошової допомоги ветеранам війни до 5 травня.

Виплата цієї разової допомоги здійснюватиметься управлінням соціального захисту населення Згурівської райдержадміністрації шляхом перерахування коштів на особові рахунки ветеранів в таких розмірах :

1. Інвалідам війни та колишнім малолітнім (яким на момент ув’язнення не виповнилося 14 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, визнаним інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин:
І групи – 2835 гривень;
ІІ групи – 2475 гривень;
ІІІ групи - 2200 гривень.

2. Учасникам бойових дій та колишнім неповнолітним (яким на момент ув’язнення не виповнилося 18 років) в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, а також дітям, які народилися у зазначених місцях примусового тримання іхніх батьків – 875 гривень;

3. Особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною – 2835 гривень;

4. Членам сімей загиблих та дружинам (чоловікам) померлих інвалідів війни, дружинам (чоловікам) померлих учасників бойових дій, учасників війни і жертв нацистських переслідувань, визнаних за життя інвалідами від загального захворювання, трудового каліцтва та з інших причин, які не одружувалися вдруге – 440 гривень;

5. Учасникам війни та колишнім в’язням концентраційних таборів, гетто та інших місць примусового тримання, особам, яких було насильно вивезено на примусові роботи , дітям партизанів, підпільників, інших учасників боротьби з націонал-соціалістським режимом у тилу ворога – 160 гривень.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.