понеділок, 20 квітня 2015 р.

У чорнобильскій зоні впіймали трьох "сталкерів" з Чехії (ФОТО)

Вчора, 19 квітня, у Київській області під час патрулювання території зони ЧАЕС біля села Терехи працівники міліції виявили та затримали трьох осіб, які незаконно проникли на територію зони відчуження з метою туризму.

Про це повідомляє Згурівська Правда із посиланням на прес-службу ГУМВС України в Київській області.

Затриманими «мандрівниками» виявилися троє громадян з Чехії. Як з’ясувалося, чоловіки, 28 та 33 років, і 25-річна дівчина проникли на територію зони відчуження ЧАЕС з метою туризму без відповідного дозволу.

За вказанеправопорушеннягромадян притягнуто до адміністративної відповідальності за ст. 46-1 КУпАП (порушення вимог режиму радіаційної безпеки в місцевостях, що зазнали радіоактивного забруднення), санкція якої передбачає покарання у вигляді штрафу від двадцяти до тридцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією знарядь вчинення правопорушення. Правоохоронці видворили затриманих іноземців за межі зони відчуження.

Міліція нагадує, що відвідування небезпечних місць навколо ЧАЕС без дозволу та супроводу тягне за собою не лише можливість отримати певну дозу радіації, а й стати жертвою руйнувань будівель, які перебувають у вкрай аварійному стані.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.