понеділок, 20 квітня 2015 р.

У Згурівці говорили про протидію торгівлі людьми

17 квітня у малому залі Згурівської райдержадміністрації відбувся "круглий стіл" за участю суб’єктів соціальної роботи Згурівського району, на якому обговорювався порядок взаємодії суб’єктів соціальної роботи району щодо протидії торгівлі людьми.

Про це на сайті Згурівської РДА повідомляє директор Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді райдержадміністрації В.П. Олійник.

У повідомленні вказується, що "круглий стіл" відбувся в рамках проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб’єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні".

"З 1 листопада 2014 року в Україні розпочато реалізацію проекту "Поширення Національного механізму взаємодії суб'єктів, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми, в Україні" за підтримки Організації безпеки та співробітництва у Європі, Координатора проектів ОБСЄ в Україні, уряду Канади, Міністерства соціальної політики України. Головним виконавчим партнером є громадська організація "Фундація "Гармонізоване суспільство". Цей проект буде реалізовуватися в Україні протягом 3-х років", - йдеться у повідомленні директора Згурівського РЦСССДМ.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.