середа, 15 квітня 2015 р.

У Яготинському районі за звільнення з роботи учасників АТО відкрито кримінальне провадження

Прокуратурою Яготинського району розпочато кримінальне провадження за фактом грубого порушення законодавства про працю відносно мобілізованих громадян.

Про це повідомляє прес-служба прокуратури Київської області.

Так, до прокуратури із заявою про порушення трудових прав звернулися троє жителів району, що призвані на військову службу до зони АТО.

У ході проведеної перевірки встановлено, що вказані громадяни у березні цього року були звільнені з підприємства, на якому вони працювали, за згодою сторін.

При цьому, ці особи з серпня минулого року призвані на військову службу та по теперішній час перебувають в зоні проведення АТО, що підтверджується інформацією з Яготинського районного військового комісаріату.

Законодавством України передбачено збереження за мобілізованими громадянами місця роботи, займаної посади та середнього заробітку на підприємстві, установі, організації незалежно від форми власності.

Однак, на адресу мобілізованих, поштовим зв’язком, надійшли трудові книжки з відмітками про звільнення.

Досудове розслідування проводиться за ч. 1 ст. 172 (грубе порушення законодавства про працю) КК України.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.