неділя, 5 квітня 2015 р.

На Київщині судитимуть чоловіка, який відлупцював вчительку та чужу дитину

Прокуратурою Миронівського району затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні відносно чоловіка, котрий вчинив хуліганські дії щодо третьокласника та його класного керівника.

Досудовим розслідуванням встановлено, що 24 жовтня 2014 року житель Миронівки прийшов до однієї із шкіл міста для вирішення конфлікту, який відбувався між його донькою та одним із її однокласників.

Чоловік, зайшовши під час уроку до класу його доньки, на очах у дітей виштовхав хлопця до дошки. Поставивши 8-річного школяра на коліна, чоловік змусив його просити вибачення, а після того вдарив дитину в обличчя так, що пішла кров.

Через декілька днів чоловік знову прийшов до школи та продемонстрував свою силу, але в цей раз відносно класного керівника. Спочатку образив її нецензурними словами, потім ударив по руці та на очах у всього класу виштовхав її із кабінету і почав притискати до стіни.

За скоєне йому загрожує покарання до 5 років обмеження волі.

За матеріалами прес-сулжби прокуратури Київської області

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.