понеділок, 20 квітня 2015 р.

У Київській області для учнів та вчителів відкрилася Школа демократії

В етно-комплексі «Українське село» (с.Бузова, Київська область) відкрилася Школа демократії, тренінг для учнів старших класів та вчителів з освіти для демократичного громадянства і прав людини.

Школа відбувається в рамках спільного проекту Європейського Центру Вергеланда (м. Осло, Королівство Норвегія), Ради Європи і Міністерства освіти і науки України, за підтримки Міністерства закордонних справ Норвегії.

Учасники Школи демократії - команди з 10 шкіл з різних регіонів України - упродовж шести днів вивчатимуть базові характеристики демократичного суспільства, аналізуватимуть відповідність відносин у їхній школі та громаді принципам демократії і поваги до прав людини, вчитимуться впроваджувати власні ініціативи на засадах рівноправного партнерства і демократичності прийняття рішень, сприяючи демократичним змінам у своїх школах та громадах.

Школа демократії продовжує серію тренінгів, яка розпочалася семінаром для директорів шкіл «Демократичне врядування у школі» 30-31 жовтня 2014 року у Києві з метою сприяння системним змінам у середній освіті в Україні.

Тренінг проводить міжнародна команда тренерів, які працюють з освітніми проектами Ради Європи – Ролф Голлоб (Швейцарська Конфедерація), Христина Чушак, Андрій Донець та Наталія Кідалова (Україна).

Офіційна мова Школи демократії - англійська, тож учасники мають можливість вдосконалити свої навички спілкування англійською.

Школа триватиме до 23 квітня, після завершення якої шкільні команди розпочнуть реалізацію своїх проектів з розвитку демократичної культури у школі та в місцевих громадах.

За матеріалами Урядового порталу

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.