пʼятниця, 17 квітня 2015 р.

Парцхаладзе оприлюднив список чиновників-корупціонерів у Київській області (ДОКУМЕНТ)

Перший заступник голови Київської обласної державної адміністрації Лев Парцхаладзе презентував розгорнутий план боротьби з корупцією в дозвільних та погоджувальних інстанціях Київської області та озвучив імена місцевих державних чиновників, викритих у можливих злочинних зловживаннях, передає Корупція.інфо.

"Неможливо перемогти корупцію в усій країні, поки з нею не розібралися в кожному регіоні, області, місті, селі. Потрібно починати"знизу". Ми вирішили провести експеримент і просто порівняли прізвища місцевих чиновників дозвільних органів і власників фірм, до яких ці чиновники відправляють так званих потенційних клієнтів. Результати нас вразили. Ніхто навіть не думає ховатися. "Тезок" – десятки. Навіть за скромними підрахунками щорічний тіньовий оборот у цій сфері становить 200 млн гривень", – сказав Лев Парцхаладзе на відкритій дискусійній панелі "СТОП Корупції в Київській області – від слів до дій" 16 квітня.

Голова Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру Максим Мартинюк у свою чергу зазначив, що Київська область сьогодні є чи не єдиним регіоном в державі, де проблемою корупції займаються системно.

"Не можна вірити, що чиновники, які звикли жити по-старому, завтра зміняться… Тому ми прийняли рішення: необхідно замінити абсолютно всіх керівників колишнього Держкомзему, а також всіх територіальних керівників – обласних, районних і міських", – заявив він. За його словами, відбір на вакансії буде проводитися шляхом відкритого та прозорого конкурсу.

Лев Парцхаладзе повідомив, що в рамках проекту "СТОП Корупції в Київській області" створено Антикорупційний штаб, до якого увійшли представники громадських організацій. Цей штаб займатиметься кожною конкретною скаргою, що надходить від людей, і буде контролювати, щоб у підсумку всі справи були доведені до бажаного результату. А невеликий слідчий комітет з юристів-волонтерів, на думку Парцхаладзе, сьогодні працює найчастіше краще від силових органів. Усі виявлені у розслідувані волонтерами факти зловживань будуть обов'язково передаватися правоохоронцям.

Документ опублікований на сайті Корупція.інфо


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.