понеділок, 13 квітня 2015 р.

На Київщині ліквідовано масштабну лісову пожежу

В Іванківському районі Київської області було ліквідовано лісову пожежу на площі 10 га

Згоріло вісім безгосподарних будівель, повідомляє Державна служба з надзвичайних ситуацій. Жертв та постраждалих немає.

«Між селами Старовичі та Мокра Корма Іванківського району Київської області виникла низова лісова пожежа на площі 10 га та пожежа трав’яного настилу поблизу лісу з боку села Старовичі. Було знищено вісім безгосподарних будівель, які не використовувались протягом декількох років», — йдеться у повідомленні.

До ліквідації пожежі залучено 55 чоловік особового складу, 8 одиниць пожежної техніки, 2 трактори та 1 автоцистерна для підвозу води, у тому числі від ДСНС України 25 чоловік особового складу та 7 одиниць техніки. З метою нарощування зусиль в район пожежі додатково направлено сили й засоби 1-го аварійно-рятувального загону ДСНС України у кількості 17 чоловік особового складу, 4 мотопомпи та 1 одиниця техніки.

Пожежу на площі близько 12 га (з них 2 га трав’яного настилу) повністю загасили вранці 13 квітня.

Всього до ліквідації пожежі було залучено 72 чоловіки особового складу та 12 одиниць техніки. Жертв та постраждалих немає. На місці події працювала оперативна група ГУ ДСНС України у Київській області. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.