понеділок, 6 квітня 2015 р.

Жителі Київщини передали в АТО броньовик та пересувну лазню

Броньовик і пересувну лазню для вояків батальйону "Київська Русь" змайстрували жителі села Тарасівка Київської області.

Як повідомляє 5 канал, раніше майстри тільки ремонтували пошкоджену техніку, а тепер машини буквально з нуля зібрали по запчастинах: хтось приніс колеса, хтось - подарував кабіну, хто міг - допомагав грошима. 5 майстрів щодня працювали над бронемашиною протягом двох місяців.

Роботою над цією машиною керував вояк батальйону "Київська Русь". Боєць загинув місяць тому. На його честь броньовик і назвали - "Сабадаш".

Перші випробування на міцність майстри проводили самостійно. Ці ж майстри з подарованого кузова військової машини зробили пересувну лазню. Над нею працювали місяць.У лазні встановили автономне освітлення. Воду гріють на вогні. Перед відправленням бронемашину і баню освятили. Наступного тижня їх доставлять на передову.

Технікою для батальйону "Київська Русь" неодноразово допомагав і Згурівський район. Так, у грудні 2014 року аграрії району передали для батальйону легковий автомобіль ВАЗ 2105 від фермера із Право Жовтня Валерія Борця,

А вже через місяць, у січні цього року Асоціація фермерів Згурівщини разом із перевізниками району відремонтували розбитий у бою КамАЗ батальйону 11 батальйон територіальної оборони Київської області "Київська Русь".

Ремонтувався КамАЗ на базі ФГ "Поляна" у Лизогубовій Слободі. Тому всю головну роботу на себе взяв голова фермерського господарства Микола Горошко. Фермер вже не вперше допомагає технікою для війська. Так, під час передноворічної поїздки волонтерів Згурівщини в зону АТО до земляків 72 ОМБР, голова ФГ передав автомобіль ВАЗ 2101, який на першій лінії оборони вручили Юрію Івченку із Нової Олександрівки.

Активно допомагати батальйону "Київська Русь", Згурівський район почав ще у червні, перед відправкою підрозділу на фронт. Тоді згурівські волонтери разом із керівництвом району возили допомогу воїнам Київщини. Із найнеобхіднішого військові отримали: 9 бронежелетів 4-го класу захисту, продукти харчування, одяг, засоби гігієни та інше. Тоді всього за день небайдужими підприємцями Згурівського району було закуплено 6 бронежилетів, зібрано фінансової допомоги у розмірі 18650 грн. (з них було закуплено ще 3 бронежилети), товарів, продуктів та пального на 8972 грн..


Сюжет 5 каналу


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.