понеділок, 27 квітня 2015 р.

Під Києвом виявили "Межигір`я" Ахметова (ФОТО)

Центр підтримки аеророзвідки зробив фото заміської резиденції біля селища Плюти Обухівського району Київської області, яка нечебто належить українському оліхарху Рінату Ахметову

Про це у своєму "Фейсбуці" повідомив народний депутат Ігор Луценко, передає depo.ua.

"Це невеличкий недобудований палац висотою приблизно у чотириповерховий будинок...Ця заміська резиденція знаходиться в дальньому кінці Старообухівської траси, за масивом елітних дач Кончі-Заспи, біля селища Плюти", - написав Луценко.

За його даними, активісти "Дорожнього контролю" повідомляють, що резиденція належить начебто Рінату Ахметову. "Коли вони намагалися вияснити належність маєтка, то виникла сутичка з охороною. Автор цього блогу свого часу також зіткнувся з нахабною поведінкою охорони. Під її жорстким контролем знаходиться не тільки земельна ділянка, але й Старообухівська траса", - зазначив нардеп.

За його даними, на сайті компанії Ахметова "Еста-Холдинг", котра займається нерухомістю, міститься проект "Домик в Плютах", але він не містить конкретних пропозицій до клієнтів, а також відомостей про його точне місцезнаходження.

"Якщо це дійсно майно СКМ, "Еста-Холдингу" чи пов'язаних кіпрських компаній, то перед нами - свідчення, що Ринат Ахметов може віднайти додаткові засоби для виплати зарплат шахтарям та порятунку ДТЕКу від банкрутства", - написав Луценко.


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.