пʼятниця, 10 квітня 2015 р.

Безуглівська ЗОШ передала у Згурівку бойовий прапор 72 ОМБР


Ми – українці! І повинні цим пишатись. У нас багата держава, і багата не лише матеріально, але й духовно. Ми співучі, щедрі, розумні, віддані, рішучі… Будь-яка країна розсиплеться на попіл, якщо її громадян не об’єднує прихильність до землі, на якій вони живуть.

Такого тривожного і разом з тим, героїчного часу незалежна Україна ще не знала. Кожний сущий громадянин відчув її ціну. 

Дні і місяці, які проживаємо нині засвідчили, що боротьба за повноцінну незалежність держави триває і вартує не тільки щирого патріотизму і любові до неньки-України, а й власного життя.

Зараз нашій країні як ніколи потрібно бути єдиною та згуртованою. На цілісність нашої держави посягнули вороги і багато наших земляків на сьогодні мобілізовано до лав українського війська. Вони з честю воюють на сході, відвойовують та захищають кордони нашої держави.

Протягом року захисникам України активно допомагав увесь народ: від малого до старого. Не є винятком і Згурівський район, який неодноразово збирав допомогу для воїнів-земляків із різноманітних підрозділів ЗСУ, Нацгвардії та добровольчих батальйонів. Надзвичайно велику роль у наданні допомоги з району зіграли діти Згурівщини, які проводили безліч акцій, збирали кошти, плели маскувальні сітки для техніки та багато іншого.

Часто розчулені дитячою підтримкою воїни прямо з передової намагалися віддячити юним патріотам. Так, за активну допомогу Новоолександрівського НВК землякам, які перебувають в зоні бойових дій, вдячний воїн 72-ї окремої механізованої бригади, випускник школи Юрій Івченко подарував бойовий прапор із підписами та побажаннями побратимів. Цей прапор привезли згурівські волонтери, які напередодні Нового Року їздили з допомогою до воїнів-земляків з різних підрозділів 72 ОБМР.

Після того, як прапор потрапив у рідну школу воїна, Нова Олександрівка започаткувала патріотичний марафон з передачі бойового прапора, вручивши його спочатку Жуківському НВК, звідки він перейшов до Малоберезанської ЗОШ, яка в свою чергу, передала естафету Великокрупільському НВК І-ІІ ступенів.

Так, після майже тримісячної мандрівки районом, прапор потрапив у Безуглівку, звідки 7 квітня учні Безуглівської ЗОШ І – ІІ ступенів урочисто передали його учням Згурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів.

Програма свята була насичена: звучали патріотичні вірші у виконанні Калаберди Діани, Степаненка Станіслава, Пустовіт Тетяни, Сідько Вікторії, Дроба Максима, Юсенко Софії та інших. Нікого не залишив байдужим вірш «Балада про дві душі» у виконанні Іваницької Наталії. Також на святі прозвучали пісні «Мамо, не плач» «Повертайся, солдате» у виконанні учнів школи. Пісні «Над землею тумани» та «Прошу в неба» виконала Іваницька Наталія.

Перед присутніми зі щирою промовою виступив директор Згурівської ЗОШ І – ІІІ ступенів Івахненко Валентин Олександрович. Учениця Згурівської ЗОШ Аліса Сова виконала пісню «Повертайся живим».

Ми впевнені, що Україна залишиться єдиною, соборною державою, відстояти яку, на Революцію Гідності вийшли мільйони українців, за яку загинула Небесна Сотня, за яку протягом року у війні проти російської окупації загинули тисячі патріотів. Ми схиляємо голови перед загиблими і висловлюємо впевненість в тому, що наш народ зробить все можливе і неможливе, щоб в Україні запанував мир та спокій. Настане час і Україна буде успішною європейською державою.

Наталія Іваницька, кореспондент Згурівської Правди у Безуглівській ЗОШ І – ІІ ступенів

Фотозвіт
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.