четвер, 23 квітня 2015 р.

У Київській області 2 чиновника погоріли на хабарі у $ 600 тисяч (ФОТО, ВІДЕО)

Київські правоохоронці спільно з СБУ затримали сільського голову та керівника районного Держземагенства Макіївської сільради Київської області під час отримання хабара за позитивне вирішення питання про виділення землі у приватну власність. Розмір хабара склав 600 000 $ (шістсот тисяч доларів).

Про це пише у соцмережі міністр МВС Арсен Аваков, передає «Преса України».

«Хабарники трапляються все жирніше і жирніше.. МВС в Київській області, за участю СБУ та Прокуратури знову зловили на гарячому великих хабарників. Макіївська сельрада Білоцерківського району Київської області. Скромне місце. Але хабар не скромний! 600 000 $ (шістсот тисяч доларів)!!! Затримано на гарячому сільського голову та керівника районного Держземагенства. Хабар ці брудні чиновники отримали за вирішення питання про виділення у приватну власність земельних ділянок площею 23 гектари», - повідомляє Аваков.

Затримання стало можливо завдяки заяві про вимагання в правоохоронні органи. Стосовно затриманих осіб ведуться слідчі дії, проводяться обшуки.

Міністр МВС зазначає: «Це вже третє таке затримання у Київській області за останній час».

Нагадаємо, що на початку квітня директор столичного держпідприємства "Укрспецзем" Держагентства земельних ресурсів погоріла на хабарі у розмірі 200 тис. дол. за видачу свідоцтва на постійне користування 4 га землі в Обухівському районі.


Фото зі сторінка Арсена Авакова


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.