середа, 8 квітня 2015 р.

Прокуратура Київщини відібрала у родича Арбузова 18 га лісу

Апеляційний суд Київської області задовольнив апеляційну скаргу прокуратури області та скасував незаконне рішення Києво-Святошинського районного суду, яким відмовлено у поверненні у державну власність земель лісового фонду в адміністративних межах Дмитрівської сільської ради Києво-Святошинського району.

Про це повідомили в ГПУ, передає видання "Новий погляд".

Встановлено, що Київською обласною державною адміністрацією у 2012 році родичу колишнього Першого віце-прем'єр-міністра України С. Арбузова передано у довгострокове тимчасове користування терміном на 49 років лісову ділянку, площею 18,2 га для культурно-оздоровчих та рекреаційних цілей, що знаходилась у постійному користуванні ДП «Київське лісове господарство».

Однак, в порушення умов договору, недобросовісний користувач обніс земельну ділянку капітальним парканом, складеним із бетонних конструкцій, та пошкодив лісові насадження.

Реагуючи на порушення, прокуратура Київщини звернулася до суду з вимогою розірвати договір та повернути земельну ділянку у користування ДП «Київське лісове господарство».

На даний час прокуратурою області вживаються заходи щодо виконання рішення суду. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.