четвер, 19 березня 2015 р.

Колишнім головою Броварської РДА "зацікавився" УБОЗ

18 березня в помешканнях колишнього голови Броварської райдержадміністрації Петра Іваненка та його родичів працівниками Головного управління по боротьбі з організованою злочинністю Київської області було проведено обшуки.

Про це заявив народний депутат України Павло Різаненко, повідомляє газета "Тиждень Бровари".

За словами парламентаря, захід відбувся в рамках розслідування кримінального порушення, пов’язаного із земельною аферою.

За словами Різаненка, у ході розслідування принципову позицію проявив слідчий, який веде справу. «Мені вже «розповіли» про спроби певних осіб, у яких проводились обшуки, «вирішити» питання. Вони не відчувають що багато що змінилось і спроби «порєшать» можуть вилитись в додаткове кримінальне правопорушення щодо дачі хабаря. Зі скрипом з подоланням шаленого опору зсередини але «система» починає ламатись», — сказав Різаненко.

Тим часом, народний депутат України Павло Різаненко розповів про одну із «деталей» земельної афери. Народний обранець заявив про те, що знайшлася пара студентів, на чиї паспортні дані було виділено земельні ділянки, при цьому вони самі про це не знали.

Нагадаємо, що менше ніж місяць тому не без допомоги Павла Різаненка з посади заступника Броварського міжрайонного прокурора був звільнений син колишнього голови Броварської РДА Олександр Іваненко.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.