четвер, 12 березня 2015 р.

На Київщині росіяни захопили агрофірму, яку заснував вбитий під Іловайськом Герой

Марк Паславський. Фото: crime.in.ua
У Кагарлицькому районі Київської області у лютому 2015 році невідомі заволоділи аграрним підприємством "Русава-К", використавши смерть засновника в зоні АТО. Про це йдеться у зверненні до Генпрокуратури, СБУ, МВС і народних депутатів, авторами якого виступили українські політики і представники місцевої громади - повідомляє ТСН.ua.

Громадянин США Марк Паславський, який був майором запасу американської армії, випускником престижної військової академії, загинув в Іловайську 19 серпня 2014 року і був похований, як Герой, біля Аскольдової могили.

Крім того, Паславський також був активним учасником Майдану 2004 року і Революції Гідності. У віці 55 років відправився на фронт, де він, прийнявши громадянство України, воював рядовим бійцем батальйону "Донбас".

"Компанія, яку з 1998 року очолював Паславський, була  засновником аграрного підприємства "Русава-К" - основного податкового донора району. Слід зауважити, що на останніх виборах до парламенту, компанія, під керівництвом Паславського, як і багато інших, не підтримала колишнього регіонала Олександра Онищенка, який голосував за антинародні закони в січні 2014 року. Посібники Онищенка, якому у виборах сприяла нова влада, погрожували відкрито "опонентам" втратами їхнього бізнесу", - йдеться у зверненні.

При цьому, як зазначають автори документу, у лютому цього року новим власником ТОВ "Русава-К" з активом у понад 100 млн грн, став громадянин Росії з  Криму Леонід Мосійчук. У свою чергу, справжні власники, що розбудовували і керували підприємством з 2005 року, зникають з державного Реєстру.

"Виявляється, що Марк Паславський 11 серпня 2014 року знаходячись  в зоні АТО, як підтвердили свідки, водночас начебто був і в Києві  на неіснуючих зборах, де продавав долю компанії невідомому громадянину з Росії. Договір продажу активу за 3 млн грн без визначення термінів і способів оплати був підписаний "невідомим" тільки у вересні 2014 року уже після  поховання Марка. Але цим, юридичні ляпаси "недолугих рейдерів" не завершились. Для підтвердження подається, датований січнем 2014 року, ще один "підроблений документ" - дозвіл компанії на продаж Паславським всього активу "Русави-К" громадянину Мусійчуку Володимиру Федоровичу, але чомусь підприємство реєструється на Мосійчука Леоніда Леонідовича", - повідомляють ініціатори звернення.

Крім того, з реєстрації зникає гендиректор і співвласник "Русава-К" Володимир Бортник.

Також було зафіксовано сценарій захоплення підприємства невідомими зі зброєю, "дерибан" у великих розмірах результатів чужої праці, підготовка до продажу незаконно набутої власності.

"Не дивлячись на численні депутатські звернення до владних інституцій України в пошуках справедливості йде уже другий місяць пасивного спостерігання і лише  "вмотивовані" чиновники різних рівнів активно працюють на рейдерів. Куди ідуть сьогодні і будуть продовжувати зникати викрадені українські кошти, знають тільки господарі в Росії і ті, хто за ними стоїть. Одне  відомо, що на розвиток України вони не потраплять, а більше всього  на  її руйнацію", - зазначають автори, серед яких чинні і колишні нардепи Андрій Кожем'якін, Микола Томенко, Сергій Соболєв, Володимир Яворівський, Володимир Бортник.

Вони, окрім цього, також звернулись і до самого Онищенка зі сподіванням, що політик допоможе в "розкришуванні дикого рейдерства", і примусить грабіжників втрачати  впевненість в свою безкарність та  можливість надалі купувати чиновників в Україні".

За матеріалами ТСН.ua 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.