четвер, 12 березня 2015 р.

Активісти почали прибирати Згурівку від сміття

Згурівська молодь знову починає боротьбу за чистоту в рідному селищі. Минулого року, з першим пробудженням природи, у Згурівці зародився зелений рух.

Тоді молодь почала втілювати у життя екологічної акції, мета яких – спонукати земляків до очищення території селища та попередити його забруднення.

Ініціаторами стали активістки Ольга Сидоренко-Гембаровська та Олена Буромська. Дуже швидко до руху долучилися всі свідомі та охочі допомогти: учні молодших та старших класів середньої школи й гімназії, студенти, вчителі та небайдужі односельчани.

Цьогоріч. 11 березня, згурівчани вперше вийшли на прибирання селища. На суботник зібралися жителі вулиць Жовтнева та Коцюбинського. Активісти прибрали частину парку, який виходить до Жовтневої, саму вулицю та побережжя ставка «Рецево».

Сміття зібрали значно менше, ніж на минулих прибираннях. Тож прогрес є. Тішить те, що в людей таки прокидається совість. Прибиральники зробили висновки, що найбільше територія засмічена різними фантиками від цукерок та, на жаль, шприцами й пляшками з-під алкоголю.

Сумно те, що діти, які брали участь у прибирання, замість того, щоб збирати перші лісові квіти, приносили купи шприців.

Таким був старт зеленого руху 2015 року. Далі планується прибирання усієї території Згурівки із залученням учнів та вчителів шкіл, студентів та просто не байдужих людей. Велике прибирання планується найближчим часом. Тож будьте готові. Разом ми – дійсно сила! І тільки разом ми зробимо наше містечко квітучим та чистим!

Фотозвіт Аліси Сови


Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.