середа, 18 березня 2015 р.

В Малій Супоївці відзначили міжнародний "День жіноцтва"

«Тобі, жінко, щирий та низький уклін», саме під таким гаслом пройшов суботній вечір, 14 березня, у будинку культури села Мала Супоївка, де відбувся святковий концерт на честь «Дня жіноцтва».

Такого чудового та грандіозного концерту не бачило село уже давно. Жителі села пунктуально зібралися до зали, майже повністю її заповнивши. І дійство почалося. Тривав концерт майже три години.

Почався традиційно з виступу джентльменів, які привітали дівчат, жінок, бабусь віршованими композиціями, далі звучали прекрасні пісні привітання від дівчат-учнів Жуківського НВК : Лозко Анастасії, Мельник Євгенії, Сотін Анастасії, Дробот Людмили, Феник Юлії. Всім аплодували дуже активно, але найбільше аплодисментів отримала учениця 5 класу Домашенко Ольга, яка виконала пісню «Балада про матір», ніхто не стримував сліз, аплодували стоячи.

Далі творчу естафету перейняв народний аматорський художній колектив «Мрія», який порадував глядачів піснями у два етапи: філософські пісні про жінок та жартівливі веселі пісні.

Ведучі концертного заходу, Цвілюк Оксана та Сотін Анастасія зі своїм завданням справилися на відмінно. Завершили концерт учні гумористичними постановками з переодяганнями, які викликали фурор. На фінальній пісні «Ми – українці» глядачі не стрималися та ринули у танець разом з учасниками, створивши ауру дружелюбності та підтримки один одного.  На кінець, всі відсвяткували за спільним столом із солодощами. Всі залишися дуже задоволеними.

Хотілося б висловити подяку Жуківському НВК, художньому колективу «Мрія» за активну участь у цьому концерті, а також організаторам Рекеді Н. В. та Краснощок О. В., які готували діток та ТОВ «Обрій», які допомогли у фінансовій частині організації.

Намагатимемося зустрічатися на таких концертах разом та підтримувати нашу спільноту, бо всі ми – українці! Хай живе Україна!

Завідуюча Малосупоївським Будинком Культури - Феник Г. ЯНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.