пʼятниця, 20 березня 2015 р.

У Згурівці урочисто зустрінуть демобілізованих воїнів

27 березня об 11:00 у великій залі райдержадміністрації відбудеться урочистий захід присвячений зустрічі військовослужбовців Згурівського району, які були мобілізовані під час першої хвилі мобілізації. У рамках заходу відбудеться урочиста частина та святковий концерт.

Нагадуємо, що 15 березня, в Білій Церкві відбулася урочиста зустріч військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади, які повернулися із зони проведення АТО на демобілізацію.

Тоді прибуло 390 військовослужбовців, серед яких були 4 воїна зі Згурівщини: Вадим Гончаренко (Згурівка), Олександр Рибінський (Усівка), Іван Нелеп (Великий Крупіль), Вадим Крупенко (Великий Крупіль).

Відомо, що у Згурівському районі налічується більше 60 воїнів, які протягом року гідно служили Україні. Це бійці 72 ОМБР, 15 бригади, 7 та 1 окремого батальйонів Нацгвардії.

Більшість із них матимуть статус учасника бойових дій (УБД), тому можуть розраховувати на соціальні гарантії та пільги від держави. Тому аби воїнам, які повернулися з АТО, не довелося вирушати на іншу війну – паперову з бюрократами, Згурівська Правда раніше зібрала інформацію та корисну інфографіку, яка допоможе бійцям та їх сім'ям швидше зорієнтувалися у процедурі отримання пільг. 

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.