субота, 28 березня 2015 р.

У коханки Януковича відбирають санаторій у Переяслав-Хмельницькому районі

Санаторій розташований на площі 7 га
Фото ZN.UA
Генеральна прокуратура України пред'явила позов про повернення державі Дитячого оздоровчого комплексу санаторного типу "Славутич" у Переяслав-Хмельницькому районі Київської області, повідомляє ZN.UA.

Як повідомляє прес-служба Генпрокуратури, санаторій площею більше 2000 кв. м. у 2010 році був переданий в оренду товариству з обмеженою відповідальністю, учасником якого є благодійний фонд Любові Полєжай "Дорога майбутнього".

"У результаті державний санаторій, розташований у мальовничому куточку Київщини на березі Канівського водосховища на території площею 7 га, переданий у користування за символічну плату - 2 тис. грн в місяць. У той же час, вартість путівки для оздоровлення дітей орендарі визначили в 10-12 тис. грн за зміну", - йдеться в повідомленні.

Як раніше повідомляли ЗМІ, Любов Полєжай проживала з екс-президентом України Віктором Януковичем резиденції "Межигір'я". Вона є засновником благодійного фонду "Дорога майбутнього", який фінансувався державою.

2 коментарі:

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.