неділя, 29 березня 2015 р.

У Згурівці активісти влаштували прибирання парку

Весна – пора цвітіння, кохання та гарного настрою, а для згурівського зеленого руху – це час для продовження боротьби за чистоту в рідному містечку.

Як уже відомо, минулого року, з першим пробудженням природи, згурівчани активно почали готуватися до втілення у життя екологічної акції, мета якої – спонукати населення до очищення території селища та попередити його забруднення. Ініціаторами зеленого руху стали активістки Ольга Сидоренко-Гембаровська та Олена Буромська.

Цього року активісти вже виходили на прибирання 11 березня. Тоді зібралися жителі вулиць Жовтнева та Коцюбинського. Для початку привели до ладу невелику територію: вулицю Жовтнева, трохи центрального лісу (до парку) та попід ставком «Рецево».

Цього разу, 27 березня, бажаючих прибрати дендропарк від сміття зібралося значно більше, адже планувалося очистити, дійсно, велику територію. Серед небайдужих згурівчан були як діти, так і дорослі та молодь. Кожного разу долучається все більше й більше нових облич, що не може не тішити. Група активістів зібралася о 14.00 біля дошки пошани, кожен мав при собі рукавички та мішки для сміття. Прибирати парк згурівчани почали з боку селищної ради і рухалися вглиб.

Знаходили чимало пляшок, свіжих фантиків від цукерок, багаторічне сміття, яке лежало глибоко в лісі та, на жаль, велику кількість шприців. Робота тривала до вечора. Втомлені активісти віднесли всі мішки зі сміттям в одне місце, звідки потім їх заберуть та відвезуть на сміттєзвалище.

Після закінчення прибирання, згурівчани мали смачну кашу та веселий відпочинок на свіжому повітрі.

Незабаром планується ще декілька подібних прибирань, тепер територією для очищення буде дорога від старої восьмирічної школи, лісом до «Морянки». Запрошуються всі небайдужі згурівчани, які таки хочуть, щоб Згурівка була чистою та прибраною.
Крім того, відомо, що минулого року талановита молодь спільними зусиллями намалювали плакат масштабних розмірів на залізній дошці із застереженням для «шумахерів», які «ганяють» попри заборонний знак по парку, чим стають загрозою для життя маленьких дітей та їх батьків. Матеріали, фарби, місце і все інше активістам надали та вже через невеликий проміжок часу молодь таки створила чудовий плакат, який, сподіваємося, вплине на тих, хто нехтує правилами дорожнього руху.

Отже, цей плакат та ще декілька табличок-стоперів, які раніше створили школярі, незабаром буде встановлено на території парку.

Приєднуйтеся! Разом ми – сила!

Фотозвіт Олега Зозулі
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.