середа, 11 березня 2015 р.

Шандра в Яготині вшанував Великого Кобзаря

Вчора, 10 березня, біля погруддя Тарасу Шевченку в Яготині відбулися заходи з нагоди вшанування пам’яті Великого Кобзаря. У заході взяли участь голова Київської облдержадміністрації Володимир Шандра, т.в.о. голови Яготинської РДА Андрій Давиденко, громада Яготинщини та учні шкіл. Про це йдеться у повідомленні прес-служби Київської ОДА.

Заходи розпочалися з покладання квітів до пам’ятника Кобзаря. Першим до мешканців району з нагоди відзначення Шевченківських днів, звернувся очільник Київщини.

«З кожним роком, читаючи його вірші, можна зрозуміти наскільки далеко людина могла заглянути у майбутнє, наскільки далеко могла побачити і розказати як нам жити сьогодні. Нам потрібно вчитися у нього, вчитися вірі та волі, яка не зламала його життя», - зазначив Володимир Шандра.

Також, продовжуючи звернення до громади, очільник Київщини наголосив, що сьогодні непростий час, коли Україна відстоює свою територіальну цілісність та незалежність. Читаючи вірші Шевченка, знаходимо істину, набираємося сили духу та вчимося жити далі. Для демократичного розвитку потрібно проводити реформи, адже це питання потребує наразі неодмінного вирішення.  

«Ім’я Тараса Шевченка навіки залишиться у нашій пам’яті. Київщина дійсно має за гордість те, що великий поет жив, працював та творив на Київщині. Пророчі повчання Великого Кобзаря сьогодні додають нам сили духу боротись за нашу волю, незалежне життя для наших нащадків», - зазначив Володимир Шандра.
Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.