середа, 11 березня 2015 р.

Школярі Згурівської ЗОШ зібрали допомогу для пораненого бійця "Донбасу" із Турівки


Нині наша країна переживає надзвичайно складні часи, коли тисячі українських чоловіків, ризикуючи власним життям, борються за цілісність та незалежність України, мир та спокій на нашій землі. У цій боротьбі об'єднався увесь народ - українці в старого до малого допомагають своїм воїнам, активно підтримуючи їх морально та матеріально.

Не залишаються осторонь цих подій і діти Згурівської ЗОШ, які намагаються регулярно допомагати бійцям різними способами. Учні завжди завзято та з любов’ю творять різноманітні малюнки для воїнів, збирають матеріальну допомогу, пишуть листи Героям.

Також у школі вже стало традицією час від часу проводити ярмарок-продаж солодощів, виручені кошти з якого йдуть на потреби наших воїнів.

Учні школи цього разу вирішили допомогти батьку одного зі школярів, учня 6-Б класу Удовенка Дмитра. Батько Діми, турівчанин, старший сержант-розвідник батальйону "Донбас" Удовенко Руслан Анатолійович був поранений поблизу Широкіного, що на Донеччині. Школярі вирішили понад усе допомогти йому.

Тож у середу, 4 березня, у Згурівській ЗОШ відбувся черговий ярмарок-продаж. Захід розпочався з самого ранку й тривав протягом дня. На перервах продавцями смаколиків працювали дівчатка старших класів, а на уроках їх підміняли працівники школи. Традиційно було встановлено скриньку «Збір коштів воїнам АТО».

Разом, спільною працею, діти назбирали 1050 грн. 25 коп.

Наступного дня, 5 березня, у Згурівській ЗОШ відбулася лінійка на чолі з директором школи Івахненком В.О.. Учні запросили до школи Руслана Анатолійовича, аби особисто передати зібрану допомогу. До школярів приєднався також підполковник, військовий комісар, Черв’як Юрій Миколайович, який особисто подякував Руслану Анатолійовичу та подарував йому подарунок.

Ось так пройшли два дні в Згурівській загальноосвітній школі. Учні, сповнені сил та енергії, готуються до нових заходів та акцій, які відбудуться незабаром.

Нагадуємо, що це вже не перша подібна акція у Згурівській ЗОШ. Так, місяць тому, 4 лютого, під час першого ярмарку-продажу солодощів, діти назбирали 1346 грн. 70 коп.. Кошти пішли на потреби бійців 7 та 1 окремого батальйонів Національної гвардії України, в яких проходять службу 33 воїнів зі Згурівщини. Хлопцям передали засоби першої необхідності (одноразовий посуд, засоби гігієни та ін.), а також 100 м. електричного кабелю, якого вже давно потребували військові. Допомогу нацгвардійцям 6-7 лютого возили згурівські волонтери. Докладніше тут.

Слава Україні! Слава Героям! Разом переможемо!

Фотозвіт Ірини СидоренкоФотозвіт Юлії ОлійникНемає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.