вівторок, 10 березня 2015 р.

Згурівському НВК відсвяткували Міжнародний жіночий день

Свято весни, краси, ніжності, уваги до жінки займає чільне місце у житті кожного громадянина, який цінує тих, хто його оточує.

У п'ятницю, 6 березня, у Згурівському НВК відсвяткували Міжнанодний жіночий день.

Із самого ранку в школі панувала святкова атмосфера. На початку робочого дня силами учнівського самоврядування у кожному кабінеті були прикріплені святкові персональні привітання кожній учительці.

Також усі учні дарували святові квіти прекрасній частині як учительського колективу, так і своїм чудовим однокласницям.

Закінчився святковий день загальногімназійним концертом, під час якого свої виступи показали учні всіх класів. Зал був повністю заповнений, адже подивитися на дійство прийшли також родичі школярів та школярок.

Програма була дуже різноманітною: учні виконували пісні, ставили танцювальні виступи, читали поезію, демонстрували театральні мініатюри.

Завершилося дійство виступом шкільної команди КВК, яка вже традиційно на кожному святі дарує глядачам унікальні та талановиті вистави.

Учні запланували настільки багато номерів, що два класи початкової ланки організували цілу власну концертну програму днем раніше основного дійства, 5 березня.

                                             Фотозвіт

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.