пʼятниця, 20 березня 2015 р.

Школярі з Білої Церкви назбирали грошей на КАМАЗ для воїнів АТО

У Білій Церкві участь в акції зі збору макулатури на потреби батальйону оперативного призначення резервістів імені Героя України Сергія Кульчицького взяли всі міські загальноосвітні навчальні заклади. Акція проходила за ініціативи благодійного фонду НІКА-УКРАЇНА та активної підтримки управління освіти і науки Білоцерківської міської ради.

Найбільше макулатури зібрали учні БЗШ № 6 – 1985,9 кг, БЗШ № 18 – 1675 кг, БЗШ № 17 – 1293,3 кг, БЗШ № 5 – 1090 кг. А в розрахунку на кількість учнів у закладі абсолютними лідерами стали найменші – учні БЗШ № 23, саме їм військові вручили свій прапор. Серед лідерів – учнівські та педагогічні колективи навчально-виховного комплексу «Міцва-613», БСЗШ № 19, економіко-правового ліцею, БНВО «Звитяга», БЗШ № 6, №5, № 8, № 17, № 15 та № 20.

Усі загальноосвітні заклади міста 14 березня на Торговій площі отримали грамоти і слова подяки від волонтерів, воїнів батальйону. На виручені кошти було придбано КАМАЗ, силами небайдужих підприємців міста його відремонтували і відправили на передову.

Начальник управління освіти і науки Ю.Ф.Петрик подякував всім, хто долучився до акції, він зазначив, що ця машина – ще один невеликий внесок у спільну перемогу. Юрій Федорович запевнив, що освітяни, учні, вихованці завжди підтримуватимуть українських воїнів, але найбільше бажання для всіх – почути такі довгоочікувані слова «Війна закінчилась».

Після урочистої передачі ключів автомобіль разом із дитячими малюнками, речами, солодощами, зібраними дошкільнятами міста, маскувальною сіткою, сплетеною дитячими руками, вирушив на передову.

Саме цього дня, 14 березня, було заплановано проведення благодійного ярмарку, де учні загальноосвітніх закладів, вихованці позашкільних навчальних закладів мали продати вироби, створені власними руками, а виручені кошти передати на лікування мешканця міста, бійця 11-го батальйону Миколи Берези. Та погода втрутилася в плани організаторів і великий ярмарок не відбувся.

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.