вівторок, 17 березня 2015 р.

У Білій Церкві урочисто зустріли демобілізованих бійців 72-ї бригади, серед яких були воїни зі Згурівщини

Детальний фотозвіт урочистої зустрічі
У неділю, 15 березня, в Білій Церкві відбулася зустріч військовослужбовців 72-ї окремої механізованої бригади, які повернулися із зони проведення АТО на демобілізацію.

В заході взяли участь депутати міської ради, заступники міського голови, представники громадськості, рідні військовослужбовців, журналісти місцевих ЗМІ.

Міський голова В. Савчук подякував бійцям за їх героїзм, боротьбу за незалежність та територіальну цілісність України, зазначив, що мужність бійців 72-ї окремої механізованої бригади гідна наслідування та є прикладом для виховання підростаючого покоління.

Ряд офіцерів та солдатів, за героїзм при виконанні бойових завдань, були нагороджені орденом “За мужність”.

Всього було демобілізовано 390 військовослужбовців, серед яких були 4 воїна зі Згурівщини: Вадим Гончаренко (Згурівка), Олександр Рибінський (Усівка), Іван Нелеп (Великий Крупіль), Вадим Крупенко (Великий Крупіль).

Нагадуємо, що під час першої хвилі мобілізації до 72-ї окремої механізованої бригади було мобілізовано 15 чоловіків зі Згурівського району. Це ті воїни, які разом із нацгвардіцями та бійцями 15 бригади першими з району пішли захищати Україну.

Відомо, що протягом місяця на демобілізацію мають повернутися більше 60 воїнів зі Згурівщини, які впродовж року гідно виконували свій військовий обов'язок.
Детальний фотозвіт урочистої зустрічі можна подивитися тут

Немає коментарів:

Дописати коментар

Правила використання матеріалів сайту "Згурівська Правда"

Використання матеріалів сайту "Згурівська Правда" дозволяється тільки за наявності гіперпосилання на www.z-pravda.com.ua. Детальні правила використання матеріалів тут.